Smoczki Lovi o wyjątkowej budowie

Prawidłowy rozwój dzieci jest najważniejszy. Każdy maluszek na danym etapie rozwoju reaguje na różne rzeczy, a my rodzice chcemy, aby każdy ten czas przebiegał bezproblemowo. Do tego właśnie stworzono smoczki Lovi, które swoją unikalną budową sprawiają, że dziecko w szybkim czasie się do nich przyzwyczaja, ponieważ przypominają swoim kształtem brodawkę sutkową kobiety.

Na uspokojenie i łzy

smoczek lovi

Smoczek Lovi to doskonałość materiałów w najmniejszych szczegółach. Wszystkie smoczki Lovi (sprawdź cennik) zostały opracowane wedle najnowocześniejszych technologii, które pozwalają uzyskać interesujące efekty. Do tego wszystkiego warto przedstawić liczne badania i certyfikaty, aby zaufanie rodziców nie było zachwiane. Jeśli maluszek ma problemy ze ssaniem lub też dokucza mu kolka albo są trudności z zaśnięciem, to nie ma nic lepszego niż smoczek Lovi w wersji uspokajającej. Można go dobrać wedle określonej stylistyki, z różnymi wzorkami, na dzień lub na noc.

Wspomaganie karmienia

Kiedy przychodzi czas na karmienie butelką to możemy zainwestować w smoczki Lovi przeznaczone do butelek. Te są także idealnie przystosowane do ssania w naturalnym rytmie. Przestawienie na butelkę nie będzie oznaczać zatem rezygnacji z naturalnego karmienia. Do tego wszystkiego warto dodać, że smoczki Lovi nie posiadają szkodliwego bisfenolu A i można je dobierać wedle wieku dziecka oraz rodzaju pokarmu, czyli mleka, kaszki lub połączeniu ich obydwu.