Jednorazowe pieluszki dla dzieci

Jednorazowe pieluszki dla dzieci to bardzo ważny produkt, który powinien zapewniać dziecku długotrwały komfort i jednocześnie być przyjazny środowisku. Artykuły tego typu powinny być w pełni biodegradowalne, a ich produkcja powinna się odbywać bez dodatku ftalanów, chloru, agresywnych wybielaczy, lateksów czy innych popularnych substancji, mogących wywoływać alergię.

Firma przyjazna środowisku

Firma Kit&Kin bardzo dba o środowisko i o życie zwierząt. Jest ona członkiem organizacji PETA. Jej produkty są zaprojektowane i wykonane z największa dbałością i starannością.

Pieluszki jednorazowe Kit&Kin są właśnie takiej jakości, a zaprojektowała je wokalistka Spice Girls, która obecnie jest mamą, Emma Lee Bunton. Jednorazowe pieluszki dla dzieci jak https://www.aptekagalen.pl/kit-kin-biodegradowalne-pieluszki-jednorazowe-rozmiar-1-mini-2-6kg-40szt mają swoją historię. Ich szczegółowy opis pozwoli dowiedzieć się, czy spełnia nasze oczekiwania.

Pieluszki powstały w normalnym procesie technologicznym, w którym powstają zwykle pieluchy. Jednak są one zupełnie inne, gdyż zamieniono w nich elementy z tworzyw sztucznych na elementy z tworzyw naturalnych.

Zewnętrzna część powstała ze skrobi roślinnej, pochodzącej ze zrównoważonych upraw, a warstwa wewnętrzna to polimer, który pozyskuje się z odnawialnych surowców naturalnych, jak np.mączka kukurydziana.

pieluszki dla dzieci

Z myślą o skórze dziecka

Kit&Kin pieluszki 1 to produkt dla najmłodszych dzieci, w przedziale wagowym 2-6 kg. Nie powodują one alergii i są odpowiednie nawet dla dzieci, które chorują na egzemy lub atopowe zapalenie skóry.

Pieluszki zawierają chłonny wkład, który został wykonany z niebielonej chlorem pulpy roślinnej, pochodzącej z obszarów lasów zarządzanych ekologicznie.

Jest to produkt który prawie w całości ulega biodegradacji w okresie od 3 do 6 lat.