Gadżety z serii Harry Potter – dlaczego warto je mieć?

Harry Potter to seria, która ma ogromne rzesze fanów na całym świecie. Najważniejsze jest to, że losy głównych bohaterów wciąż są żywe, a zarówno film jak i książka, doczekały się ogromnej ilości kontynuacji tego dzieła. Nie można zapomnieć o tym, że zyski z całej serii pobudzają nie tylko filmy oraz literatura, ale również produkcja gadżetów promujących Harry Pottera oraz pozostałych bohaterów. Odpowiedzieliśmy sobie na pytanie dotyczące tego, dlaczego warto je mieć. Aby je poznać, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Bycie chociaż przez chwilę w skórze Harrego

Z pewnością był taki moment, że wielki fan Harrego chociaż przez chwilę chciał nim być. Pokonywanie Lorda Voldemorta jest na pewno świetną sprawą, ale jak można to zrobić, skoro nie masz potrzebnych do tego gadżetów? Właśnie dlatego gadżety Harry Potter są świetne i będzie można z nich skorzystać po latach. Polecamy szczególnie różdżki czy pelerynki, które będą wiernie odwzorować zachowanie głównego bohatera, a dodatkowo warto na twarzy namalować sobie piorun, dla większego efektu.

akcesoria harry potter

Większa identyfikacja z bohaterami

Każdy fan Harry Pottera wie, że nie można obejrzeć filmu i przeczytać książki jeden raz, ale trzeba to robić większą ilość razy, a dodatkowo akcesoria Harry Potter ułatwiają identyfikację z głównymi bohaterami. Wyjątkowe gadżety Harry Potter pozwalają na przeżywanie ich losów, a nawet wczuwanie się w ich uczucia. Nie zrozumieją tego ci, którzy nie znają losów Harrego, Rona i Hermiony, ale dla prawdziwych fanów gadżety są nie lada gratką.